ПОГЛЯД З КАЛІЧАНКИ – 5: «ПРИНЦИПОВІ» ПРОТИ АРСЕНІЯ

В останні дні чернівецькі ЗМІ щільно підсіли на тему «карімова». Тема цікава, але малоперспективна та не дуже плідна. Спитайте, наприклад, у І. Вишневської хто така ця Карімова, вона вам скаже. Одним коротким та точним словом. Тому пропоную з теми цієї зіскочити та подивитися на більш цікаві персонажі.
 

Звично відкривши вранці фейсбук, натикнулася носом на пост чоловіка моєї давньої подружки по навчанню на вищих профспілкових курсах  Лідії Анциперової — Арсенія. Його посада в місті — «громадський діяч». На щастя, не «активіст». Але й не «пасивіст». Середнячок. Зізнаюсь відразу, — до кінця не дочитала його роздуми про насущне, бо мені терміново зателефонували з «Нової пошти» з повідомленням про те, що мені прийшов, нарешті, замовлений давно текст закону про місцеві вибори ще без підпису Порошенка. У цього Арсенія в пості було щось про опозицію. Занадто нудно для людини, яка ще не пила каву.

Але одразу звернула увагу на два коментаря під цим постом. Вони написані такою жвавою мовою, що так і хочеться їм повірити.  Зайшли на сторінку такого собі Ільї Хоча. Він — із заступником міністра внутрішніх справ. Він — із Садовим. Він — із Ступкою (схоже на фотошоп, але Бог з ним). Він — із послом і так далі. І нікого із Хочем! Ви розумієте? Нікого! Лише Хочь з кимось, а з ним – нікого! Абсолютно нереалізована людина!

Виявляться, що пан Хочь цього разу категорично проти діючого Президента та його політичної сили! Тобто й Хочь в опозиції. Див. Илья Хочь

 У мене, крім того, що слово «заангОжовані» все таки пишеться інакше, є лише одне заперечення – олігарх Порошенко продасть свій бізнес лише після того, як це зробити ви, пане Хочь. За умови, що він у вас, канєшно, є. Бо враховуючи  що вам дуже обридло ТАК жити (новий джип Хонда тощо)  і ви вперто шукаєте, де б підзаробити на виборах чи хоча б пролізти у якісь депутати, а вас нікуди не беруть і не візьмуть, у вас бізнесу немає. Так, дєлішкі.

На зауваження пана Хоча несподівано відгукнувся інший не менш опозиційний  пан — Руснак, якому б сидіти й не вилазити, після того що він зробив із місцевим самоврядуванням. Не фактично, а теоретично, звісно. Бо він визначний опозиційний теоретик його. 
 

Так от. Виявляється цей Руснак «поважає принципових людей». Таких як Хочь. Який відразу зрадів, що вони із Руснаком «уважаєміє люді», але знаходяться у «абсолютній меншості». На що Руснак негайно зазначив, що все одно «вони прорвуться і їхній час от — от прийде».

Так от які сили розбудив звичайний пост Анциперова! От які пристрасті кіплять у фейсбуці. Слава Богу, що більшість городян про них не знає. Тому час хочів та руснаків прийде не скоро. А може й взагалі не прийде.

По обіді несподівано повернулася Карімова. Я не була в місті, бо спекотно, але люди з Калічанки кажуть, що хтось схожий на неї, лише без одягу, розбив кулер та вікна у ратуші, поводився неадекватно. Точно вона! В опозицію проситься?

 

2 коментарі

Ірина Карімова
«Плохо» — не те слово:). Якщо борзописці президентської раті взялися за Хоча, Руснака та Анциперова, то спека їх таки вразила. Кулер на східцях Ратуші ще стоїть, попийте водички, полегшає і в голові проясниться, а то вже марите, як пан Кобевко.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте